Background image

Co było dla nas ważne przy wyborze sali weselnej?

10 czerwca, 2022
10 czerwca, 2022 • 0 Comments

Co było dla nas ważne przy wyborze sali weselnej?

Wybór sali na wesele był dla nas niełatwym przedsięwzięciem, chociaż wydaje mi się, że ze względu na czas pandemii – mieliśmy troszkę łatwiej. Pierwsze przymiarki do planowania ślubu i wesela rozpoczęliśmy w czerwcu 2021 roku – to wtedy obejrzeliśmy pierwsze sale, mogące spełnić nasze oczekiwania. Ludzie żyli wtedy jeszcze w przeświadczeniu, że nie wiadomo, co się może stać, jak będzie wyglądała sytuacja covidowa, czy imprezy masowe, wesela i inne tego typu uroczystości będą w ogóle miały pozwolenie na to, żeby się odbywać.

Szukaliśmy miejsca, które zmieściłoby sporą liczbę gości – Karol ma ogromną rodzinę, a ja mam bardzo dużo znajomych, którzy towarzyszyli mi na różnych etapach mojego życia i chcemy wspólnie z tym gronem celebrować najważniejszy dzień naszego życia. To właśnie z tego powodu padło na hotel Narvil – obiekt położony w przepięknej okolicy, u ujścia Bugu do rzeki Narwi. Ten sam, w którym odbyło się między innymi wesele Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha.

Zaletą Narvilu jest dyskretna i zaciszna atmosfera leśnej okolicy – już na pierwszy rzut oka widać, że obiekt ten chłonie energię, pochodzącą z natury.? Co ważne, nie brak tu aspektu ekologicznego – hotel powstał z zachowaniem szacunku i w pełnej harmonii z przyrodą, która go otacza. Budynek usytuowany jest pomiędzy drzewami w taki sposób, że nie było konieczności dokonywać zbędnej wycinki drzew, a wewnątrz obiektu dostrzec można liczne nawiązania architektoniczne do dwóch symboli – spokoju lasu i żywiołu wody.

Przede wszystkim jednak obiekt jest bardzo duży, a to sprawia, ze jest w stanie pomieścić tylu gości, ilu chcemy zaprosić na nasze wesele – a liczba ta robi wrażenie, bo na chwilę obecną jest to około 450 osób. Oczywiście mamy świadomość tego, że przy takiej skali istnieje duża szansa, że komuś z gości wypadnie zdarzenie losowe, z powodu którego może ostatecznie nie przybyć na wesele, zależało nam jednak na umożliwieniu obecności każdego gościa, bez potencjalnych kalkulacji.

Hotel Narvil w Serocku ma wszystko to, czego potrzebowaliśmy – piękną lokalizację, jest usytuowany stosunkowo blisko do Warszawy, Żyrardowa oraz lotniska, co ma znaczenie dla naszych gości z zagranicy. Ponadto obiekt ten ma świetną bazę noclegową. Zarówno Karol i ja, jak również rodzice i nasza firma EMKA S.A. mieliśmy okazję organizować w Hotelu Narvil eventy i uczestniczyć w eventach organizowanych przez inne firmy, także mieliśmy możliwość przekonać się, że obsługa jest na bardzo wysokim poziomie. Jedzenie jest wydawane bardzo szybko, wszyscy są mili i kulturalni, szef kuchni jest fenomenalny, a wszystko, co wyjdzie spod jego ręki – przepyszne. 

No i, co równie ważne, z pracującymi w hotelu osobami naprawdę można się dogadać.❤️ Rzecz jasna zapewne nie wszystko, co wymyślimy, jest do zaakceptowania przez gospodarzy, ale możemy każdy pomysł z nimi na spokojnie przegadać, mając pewność, że zostanie nam udzielona stosowna rada. Daje nam to komfort, że nasze wesele zostanie w odpowiednio zorganizowane, a wszystkie potencjalne problemy i trudności – rozwiązane w korzystny dla obu stron sposób.